Ательє «Colibri»

Ательє «Колібрі» – це не просто сайт)))

Ательє «Колібрі» – це одночасно дизайн-студія, експериментальний цех і міні виробництво, в якому починають життя наші і Ваші ідеї.

Ми намагаємося створювати зручні, оригінальні та красиві моделі. З усієї сфери пошиття одягу, створення купальників для художньої гімнастики, більше нагадує мистецтво.

Наша команда розробляє і втілює в життя мрії і комфорт маленьких спортсменів з 2007 року, і за цей час відточили свою майстерність з виробництва костюмів для виступів в змаганнях з різних видів спорту, розробили технології індивідуального пошиття. І завжди можемо гарантувати відмінну посадку моделі, навіть при відсутності примірки!

Ми розуміємо, наскільки складно довірити, особливо вперше, настільки складну і відповідальну справу, на відстані.

Але Ательє «Колібрі» – це команда майстрів, кожен з яких добре знає свою справу, талановитий, володіє художнім смаком і обожнює свою роботу.

Ми працюємо тільки з надійними, перевіреними постачальниками тканин і складових декору. Використовуємо тканини найкращої якості. Давно зарекомендували себе стрази компанії Сваровскі і стрази преміум класу, які скромніше за вартістю, але зовсім не поступаються їм в яскравості.

Створення моделі – це кропіткий, трудомісткий процес, який включає: зняття мірок, розробку ескізів, підбір матеріалів, конструювання моделі, пошиття та оздоблення виробу.

Ми пропонуємо широкий вибір наших готових дизайнів.

Наші художники розробляють індивідуальні ескізи з нуля під ключ.

Наші майстри шиють костюми будь-якої складності.

Це красиві купальники для маленьких гімнасток і суперскладні костюми для професіоналів.

Тому, роблячи замовлення, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний продукт.

І Ви можете сміливо довірити нам свій новий образ на наступні змагання!

+380506642957 – Олена Ушакова(дизайнер)
+380506663030 – Андрій Ушаков(директор)
Україна, м. Чернівці
272

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*