Бізнес-сайт дизайну одягу (ATDA)

Асоціація технічного дизайну одягу (ATDA), заснована в 2011 році, має штаб-квартиру в Неаполі, штат Флорида, і є першою в країні організацією такого роду для професіоналів технічного дизайну в швейній промисловості.
Ми створили асоціацію, щоб надати технічним дизайнерам спільне місце для обміну знаннями та навичками один з одним, а також з корпоративними партнерами та лідерами.
Ми плануємо створити яскраву базу даних технічних дизайнерів, набір програм професійного розвитку для технічних дизайнерів, набір корпоративних консалтингових пропозицій для компаній, які прагнуть створити, вдосконалити або перебудувати організації технічного дизайну, і ми хочемо поділитися красою цієї чудової професії індустрії моди з усіма.
Ми сподіваємося, що ця асоціація зростатиме, щоб забезпечити місце для обміну знаннями про технічний дизайн, а також місце, яке надає нашим членам та партнерам спосіб максимізувати вплив нашої професії.
Наша перша увага зосереджена на тому, щоб переконатися, що ми звертаємося до вас — практиків технічного дизайну — щоб почати ділитися колективною мудрістю один з одним.

Детальніша інформація на сайті : ATDA – International Apparel Technical Design Association (webandigital.com)

zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*