Інтернет магазин манікюрного мистецтва Artnails

Бутик Artnails – це персоналізований бренд, створений Родікою Пінзару, тренером і експертом в мистецтві манікюру вже більше 15 років. Ми створили цей бренд, щоб професійно допомогти нам з якісною продукцією за доступною ціною. Ми на ринку з 2016 року і завжди зростаємо, накопичуючи з вами досвід.

Клієнт є нашим стимулом у всьому, що ми робимо. Головна мета компанії – догодити клієнту через якість продукту. Ми завжди в ногу з тенденціями ринку, завжди відкриті для вас, допомагаючи вам з інформацією та професійними продуктами. Бутик-компанія Artnails пропонує безкоштовні курси та майстер-класи, які ви можете знайти в нашому блозі або на нашому Youtube-каналі – https://www.youtube.com/channel/UCKZw57lq3V1dcKHpPpHbnCQ

Ми хочемо запропонувати вам якісну продукцію, перевірену на практиці і поставлену у відповідність з вимогами ЄС. Але ми знаємо, що ваша мета – порадувати свого клієнта, тому, крім продуктів, ми придумуємо поточні та професійні поради, курси та навчальні посібники, щоб ви повернулися до нас з любов’ю та впевненістю!

Ми відповідаємо на будь-які питання, допомагаємо вам, коли вам це потрібно!

Ви можете знайти нас у фейсбуці месенджера Родіки Пінзару,

в Інстаграмі @artnails.btq,

курси та навчальні посібники на Youtube artnails.boutique або

у WhatsApp+40753466353

Детальна інформація на сайті :Манікюрна продукція – Бутик Artnails, Матеріали для дизайну та SPA (artnailsboutique.ro)

zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*