Компанія Globalistic

Сьогодні Україна входить до першої десятки країн Європи за кількістю користувачів Інтернет. За деякими даними понад 20 млн. українців мають доступ до всесвітньої віртуальної мережі, і з цим фактом сьогодні не може не рахуватися жоден offline бізнес. Світова інформаційна революція поставила нові виклики перед усіма, без винятку, рекламодавцями.

В реаліях сучасного ринку виграє той, хто встигає іти в ногу з часом. Саме тому сьогодні будь-який вид бізнесу потребує розробки шляхів прямого контакту з клієнтами через залучення сучасних комунікацій: Інтернет, мобільний зв’язок та ін. Крім того, цей контакт потрібно не тільки встановити, але й постійно підтримувати, збільшувати вплив, зміцнювати імідж. При таких умовах бажаний результат можуть забезпечити тільки комплексні сучасні рішення та довготривалі рекламні стратегії.

Щоб якісно виконати ці завдання, менеджери компанії «Globalistic» використовують у роботі усі доступні на сьогодні рекламні інструменти. Ми вибудовуємо відносини з клієнтами на довготривалу перспективу і готові здійснювати постійний рекламний супровід. Ми завжди консультуємо наших клієнтів абсолютно безкоштовно, пропонуючи нові ідеї та рішення.

Використовуючи знання і досвід роботи у різних сферах сучасного медіа-простору та маркетингових структурах, проведення промо-акцій та довготривалих рекламних кампаній, наші спеціалісти розробляють найкращі стратегії та медіа-плани індивідуально для кожного клієнта, враховуючи його цілі, задачі, побажання та можливості.

Ми надаємо послуги дизайну та верстки поліграфії, розробки та підтримки Інтернет ресурсів будь-якої складності, веб-програмування, Інтернет маркетингу. Наша компанія володіє можливостями та широким інструментарієм для розробки та проведення комплексних довготривалих стратегій просування у всесвітній мережі, телевізійних та іміджевих кампаній у електронних та друкованих ЗМІ. Ми знімемо для Вас вражаючий корпоративний фільм чи вибуховий рекламний ролик, напишемо цікаві тексти для газет, журналів, сайтів. Наші аналітики мають досвід проведення рекламних та маркетингових досліджень.

Ми впевнено приймаємо виклики часу, але завжди застосовуємо старий добрий системний підхід.

+38 (095) 680-80-51
+38 (098) 311-90-70
Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Волошина, 19, (3 поверх)
638

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*