Майже 10 мільйонів гривень зекономили учасники акції «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Закарпатгаз Збут»

2504 учасники акції «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» за цей опалювальний сезон спожили близько 3 мільйонів 445 тисяч кубометрів газу. Закупивши блакитне паливо на зиму за ціною від 4,49 до 5,49 гривень за кубометр, ці споживачі зекономили 9 мільйонів 958 тисяч гривень.

В середньому кожна родина придбала на зиму 1500 кубометрів природного газу. Загалом учасники акції використали 91% від сплаченого ресурсу,

«Це була спланована успішна акція, яка досягла мети – споживачі суттєво заощадили кошти під час цьогорічних стрибків ціни на газ. Ми вдячні всім учасникам «Твоєї енергонезалежност» і сподіваємося на реалізацію подібних проектів в майбутньому», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

За її словами, споживачі, які не використали у повному обсязі передплачені обсяги газу, мають можливість повернути заощаджені кошти на свої рахунки або спрямувати їх на оплату за наступний період.

Заяви на повернення коштів на картковий рахунок або на зарахування переплати, доступні на сайті ТОВ «Закарпатгаз Збут» за посиланням:

https://zk.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/do-5-kvitnja-uchasniki-akciji-tvoja-energonezalezh-41039

Підписану заяву можна надати у відділення ТОВ «Закарпатгаз Збут», відправити поштою за адресою: 88015, м.Ужгород, вул. Погорєлова,2, або сфотографувати і надіслати електронним листом на пошту office@zkgaszbut.104.ua

Акція «Твоя енергонезалежність» тривала з 1 жовтня 2020 року по 31 березня 2021 року. Клієнтами ТОВ «Закарпатгаз Збут» були викуплені на зиму 3,766 млн кубометрів газу, загальною вартістю 18,2 мільйонів гривень. Кожен другий учасник акції замовив «газовий запас» за допомогою онлайн сервісів компанії.

«Карпатський об’єктив»

513

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*