Міськрада виділить на додаткові 5,5 мільйонів гривень на медицину

Сьогодні відбулася позачергова сесія міськради Ужгорода.

Депутати внесли зміни до бюджету Ужгорода на 2020 рік і додатково виділили майже 5,5 мільйонів гривень на медицину міста. 3 мільйони 375 тисяч гривень спрямують на потреби центральної міської клінічної лікарні, де вже розгорнули 175 ліжок для хворих на коронавірус.

За ці кошти також закуплять додаткові засоби індивідуального захисту й дезініфікуючі засоби, у тому числі для сімейних амбулаторій та поліклініки, розхідні матеріали для ІФА-тестування в поліклініці.
Загалом із початку пандемії коронавірусу із міського бюджету спрямували на медичну галузь Ужгорода близько 18 мільйонів гривень, повідомив міський голова Богдан Андріїв. Це – крім запланованих на 2020 рік видатків на медицину міста, для підтримки комунальних лікувальних закладів у боротьбі з коронавірусом.

Також в Ужгороді діятиме Програма страхування медичних працівників – Управління охорони здоров’я міськради спільно з департаментом фінансів та бюджетної політики мають визначити обсяги та джерела фінансування щодо забезпечення страхування життя та здоров’я медичних працівників міських комунальних лікувальних закладів.

Завдяки прийнятій програмі буде запропоновано муніципальний пакет додаткових соціальних гарантій медичним працівникам на випадок захворювання на COVID-19.

Джерело: prozak.info

130

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*