На Закарпатті запустили благодійний збір коштів на “полювання” за мотоциклістами у заповідниках

На Закарпатті екоактивісти зі спільноти “Save Пікуй” запустили благодійний збір коштів на фотопастки для фіксації заїзду мотоциклістів у ботанічний заказник “Пікуй”. Мотоциклісти намагаються потрапити на гору Пікуй у Львівській області з закарпатського боку, повідомляє “Save Пікуй” у Facebook. Екоактивісти розповіли, що через заказник систематично проїжджають мотокроси, ендуро, багі, квадроцикли та навіть джипи. Автори наголосили, що зверталися до керівництва Карпатського лісового офісу держпідприємства “Ліси України” та Свалявського лісгоспу щодо організації лісової охорони. Однак чиновники вже понад місяць не надають відповіді.

“Ми будемо добиватися охорони. Маючи фотофіксацію, нам буде легше переконати про необхідність лісової охорони”, – підкреслили екоактивісти в обговоренні посту.

Вони зазначили, що завдяки фотопастці можна буде повідомляти про порушення поліцію, Державну екологічну інспекцію та лісівників. Це дасть можливість притягнути порушників до відповідальності за шкоду для довкілля. Екоактивісти розповіли, що загальна вартість фотопастки, що може передавати дані на телефон, сягає 10 200 грн. Підтримати збір можна за рахунком 4246 0010 0405 3017, або за реквізитами: “ПРИВАТБАНК” №UA203052990000026002035024342, ЄДРПОУ:45027394Нагадаємо, на Закарпатті відкрили кримінальне провадження за порушення правил охорони вод проти організаторів благодійних перегонів на ендуро Hard Enduro Wild Trails біля селища Великий Бичків. Спортивні мотоцикли проїхали через гірські потічки та  поблизу заповідних обʼєктів. Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, громада Голосіївського району Києва оголосила “полювання на мотоциклістів” у нацпарку та парку імені Рильського. За фото номерних знаків порушника винагорода сягає 1000 гривень, а за його затримання до приїзду поліції та охорони нацпарку – 5000 гривень.
zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*