Національний контактний пункт Horizon 2020

Horizon 2020 – найбільша програма ЄС з дослідження та інновацій. Програма спрямована на реалізацію більшої кількості проривів, відкриттів та прикладів світового лідерства Європи шляхом реалізації хороших ідей із лабораторії на ринку. Фонд програми складає майже 80 мільярдів євро, фінансування передбачене на семирічний період (2014 – 2020). Ці гроші стануть стимулом для додаткового залучення приватних та державних інвестиції.

 Horizon 2020 має політичну підтримку європейських лідерів та членів Європейського Парламенту. Вони погоджуються, що інвестиції у сферу досліджень та інновацій необхідні для майбутнього Європи, тому ставлять їх у центр європейської стратегії 2020 для розумного, сталого та інклюзивного зростання. Horizon 2020 дозволяє реалізувати поставлені цілі шляхом поєднання досліджень та інновацій і зосередження на трьох ключових аспектах: передова наука, індустріальне лідерство та соціальні виклики.

Ціллю є забезпечення європейських виробників передовою світовою наукою та технологіями, які є двигуном економічного зростання. Фінансування попередніх рамкових програм ЄС допомогло об’єднати науковців та промисловість як у Європі так і у світі з метою вирішення широкого спектру проблем. Їх досвід був важливим для розроблення цієї новаторської програми. Комісія зібрала та взяла до уваги рекомендації країн-членів та Європейського Парламенту, а також уроки, винесені з попередніх програм. Повідомлення було чітким –  зробити Horizon 2020 простою для користувачів –  і вона стала такою!

+38 (050) 372 99 50
+38 (099) 440 33 70
319

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*