Особливості сплати податку на нерухомість у 2021 році. Відео

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують громадян-власників нерухомості про необхідність сплатити податок на нерухоме майно, що було у них у володінні у 2020 році. Контролюючі органи до 1 липня розсилають  податкові повідомлення-рішення громадянам, що володіють  нерухомістю, після отримання якого необхідно сплатити податок протягом 60 днів. Розмір ставки податку визначається органом місцевого самоврядування і нараховується лише на понаднормові квадратні метри.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі громадяни, а лише ті, хто володіє квартирою чи квартирами, житлова площа якої перевищує 60 квадратних метрів, будинком, площа котрого більша 120 квадратних метрів. У випадку наявності обох типів нерухомості, податок сплачується за загальну площу понад 180 метрів квадратних.

Ставки податку на нерухоме майно  об’єктів як житлової, так і нежитлової нерухомості, згідно з Податковим кодексом  встановлюються рішенням сільських, селищних, міських рад або радами територіальних громад. Всі надходження від сплати цього податку поступають у бюджети органів місцевого самоврядування.

«Карпатський об’єктив»

156

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*