Реконструкцію залізничного вокзалу в Хусті завершено – УЗ

Укрзалізниця завершила реконструкцію вокзального комплексу в Хусті, що на Закарпатті. Найближчим часом об’єкт буде введено в експлуатацію, повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Залізничники власними силами фактично відродили залізничний вокзал та іншу інфраструктуру комплексу повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Вокзальний комплекс у Хусті має 150-річну історію. На жаль, остання реконструкція тут проводилася близько 90 років тому. Технічний стан та естетичний вигляд будівель вимагав ґрунтовного ремонту, який ми зробили менш ніж за два роки. Сподіваюсь, що це буде вагомим вкладом нашої компанії в розвиток туристичного потенціалу міста та регіону», — наголосив керівник Укрзалізниці.

У ході реконструкції вокзального комплексу будівельники здійснили перепланування приміщень, укріпили та утеплили стіни, замінили підлогу, на дах вклали металочерепицю. Також замінено вікна, двері, мережу силового електрообладнання й оновлено систему електроосвітлення, влаштовано нові системи вентиляції, гучномовного зв’язку, внутрішні та зовнішні мережі водопостачання й водовідведення, пожежної сигналізації та оповіщення тощо.

Ще одна важлива особливість реконструйованого вокзалу полягає в його інклюзивних можливостях. Для зручності пасажирів з інвалідністю в приміщенні вокзалу пристосовано окремий санвузол, встановлені засоби інформаційно-довідкової навігації, бруківку перону замостили з використанням тактильної плитки.

Крім того, у Хусті відремонтували посадкові платформи, поряд із будівлею вокзалу з’явилася автостоянка, з урахуванням побажань та за безпосередньої участі працівників станції впорядковано прилеглу територію.

«Карпатський об’єктив»

50

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*