Споживачі газу ТОВ «Закарпаттяенергозбут» відтепер можуть користуватися електронною абонентською книжкою

Швидко, легко, а головне – безпечно: побутові споживачі газу ТОВ «Закарпаттяенергозбут» відтепер теж можуть користуватися Електронною абонентською книжкою побутового споживача по ГАЗУ (для «Дому»). Ті наші клієнти, які вже давно зареєструвалися в цьому зручному сервісі щодо споживання електроенергії, знають його переваги.

Що це за сервіс?

Електронна абонентська книжка для «Дому» (побутових споживачів (населення) ТОВ «Закарпаттяенергозбут» – це безкоштовний веб-сервіс, що надає можливість споживачу отримати доступ до всіх своїх даних щодо фактичного споживання електроенергії та природного газу, проведеного нарахування та оплати за спожиту електроенергію та природний газ.

Які переваги користування Електронною абонентською книжкою для «Дому» (побутового споживача)?

У Електронній абонентській книжці Постачальника для Дому Ви можете:

  • переглядати та контролювати проведене нарахування за спожиту електроенергію та природній газ;
  • проаналізувати споживання електричної енергії та природного газу за попередні періоди;
  • переглянути тарифи, за якими проводяться розрахунки;
  • сформувати рахунок для сплати за електроенергію та природній газ, роздрукувати такі у разі потреби;
  • сплачувати за спожиту електроенергію БЕЗ КОМІСІЇ!!!
  • відслідковувати надходження коштів по проведеному платежу;
  • надіслати до ТОВ «Закарпаттяенергозбут» запит та отримати відповідь, не звертаючись до центрів обслуговування клієнтів, дистанційно!

Якщо ви ще не зареєстровані в Електронній абонентській книжці, то легко можете зробити це в будь-яку мить, головне, що для цього потрібно, це комп’ютер чи мобільний телефон, а також доступ до мережі Інтернет.

Інструкція для реєстрації знаходиться за посиланням: https://zakarpatzbut.energy/instruktsiia/dlia-pobutovih-spozhivachiv-dlia-domu/prirodnii-gaz

У разі, якщо у Вас виникли питання, Ви завжди можете звернутися до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за номером телефону 0-800-50-59-60 (Пн – Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00-16:00; обід: 12:00 – 12:48). Роз’яснення та допомогу Вам також можуть надати в Інформаційно-консультаційному центрі товариства за номером (0312) 42-99-92 (Пн-Чт 08:00 – 17:00, Пт 08:00 – 16:00 (обід: 12:00 – 12:48).

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

«Карпатський об’єктив»

126

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*