ТОВ «Вест Трейдінг Компані»

ТОВ “Вест Трейдінг Компані” було засноване у 2013 році. Протягом останніх років наша молода компанія продемонструвала стрімку динаміку розвитку, зарекомендувала себе надійним партнером та впевнено зайняла свою нішу на сучасному ринку автомобільного сервісу. Щодня ми знаходимо нові виклики та можливості, котрі мотивують нас прогресувати та удосконалюватися заради спільної мети – задовольнити потреби наших клієнтів. Відповідальність, Професійність, Якість! Саме завдяки цим основним критеріям нам вдалося здобути довіру та прихильність клієнтів, а також ефективно провадити співпрацю з нашими партнерами.

Ми працюємо у двох напрямках:

  • Торгівля матеріалами для кузовного ремонту “Вест Трейдінг Компані” є офіційним дистриб’ютором американського концерну PPG в Україні. Нашим клієнтам ми пропонуємо високоякісні лакофарбові матеріали ТМ PPG DELTRON i QUICKLINE для впровадження сучасних технологій ремонту автомобілів.
  • Торгівля клейовими системами та герметиками для кузовного ремонту. “Вест Трейдінг Компані”  є офіційним дистриб’ютором компанії HENKEL а саме герметиків та клейових систем ТМ TEROSON та TM LOCTITE. 

Наявність широкого асортименту матеріалів дозволяє нам виконувати запити будь-яких об’ємів: від роздрібної торгівлі до комплектації СТО чи автомагазинів  

Наша дилерська мережа охоплює територію Західної та Центральної України, а також Одеську область, що дозволяє нам оперативно реагувати на запити клієнтів.

Наші спеціалісти завжди готові надати усім клієнтам кваліфіковану технічну підтримку і супровід у рамках нашої співпраці.

Наші цінності відображені у стилі ведення бізнесу. Ми завжди діємо чесно по відношенню як до наших клієнтів, так і до людей, з якими ми ведемо бізнес: наших працівників і постачальників.

+38 (067) 574-55-29
+38 (067) 94-92-112
82100, м. Дрогобич, вул. Стрийська, 258/5
368