В Ужгороді на площі Театральній проводять обстеження на меланому

Безкоштовно оглядають родимки та інші утворення на шкірі сьогодні на площі Театральній в Ужгороді. Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення про таке небезпечне захворювання як меланома. Проводитимуть експрес-обстеження нині до 18:00. Огляд триває недовго, тож скористайтеся можливістю перевірити своє здоров’я.

Про це повідомляє пресслужба міської ради

Клініка «ІНТЕРФЕМІЛІ» спільно з Ужгородським національним університетом організували акцію «Перевір підозріле утворення на шкірі, поки не пізно» до Всесвітнього дня меланоми. Зробили це, щоб привернути більшу увагу до новоутворень на шкірі та їхнього скринінгу.

Найбільше питань у людей, котрі прийшли, виникає стосовно родимок, які заважають або завдають дискомфорту, коли вони дивляться у дзеркало, розповів заступник директора закладу Юрій Січ. За його словами, ті родимки, що вже встигли оглянути – доброякісні, але остаточно буде зрозуміла картина ввечері. Якщо під час огляду у фахівців виникатимуть сумніви, людей скеровуватимуть у клініку на прийом до дерматоонколога. Попередньо організатори готуються прийняти 200-300 охочих, але приймуть і більше людей, якщо така потреба буде.

Під час огляду на площі Театральній лікарі пояснюють, чому так важливо перевіряти родимки. Хоча діагноз «меланома» серйозний, більшість меланом діагностуються на ранній стадії і тому не викликають ніяких подальших проблем.

zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*