Закарпатські воїни повернулись з полону додому

25 травня Україні вдалось повернути з російського полону ще 106 українських захисників. Серед них – 8 офіцерів та 98 солдатів і сержантів.
Шістьох закарпатських військових вважали безвісти зниклими. Про сьомого, Михайла Танчинця, за два дні до звільнення дізналися, що він перебуває у полоні.

Щонайменше 7 з усіх звільнених бійців мають різні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених вже виповнилося 59 років, наймолодшому — 21 рік.

За словами Власти Рейпаші, регіональної координаторки у Закарпатській області Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України із російського полону звільнили таких закарпатських військових: Юрія Кормоша, Анатолія Жеребака, Віктора Лозана, Юрія Мізуна, Артура Свища, Михайла Танчинця, Василя Шишолу.

«Артур Свищо з 2014 року був волонтером. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну став військовим», — додала волонтерка. Чоловіка до 25 травня вважали безвісти зниклим.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Команда Координаційного штабу на виконання доручення Президента не припиняє докладати щоденних зусиль заради порятунку наших Захисників та Захисниць. Ми віримо і боремося, аби кожен і кожна повернулися з ворожої неволі.

zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*