Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України

Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України – державна наукова установа, підрозділ НАН України, був створений у 1996 році. Це єдина академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні.

Найважливішими напрямками наукової діяльності нашої установи є: дослідження проблем соціально-економічного розвитку Закарпаття, Карпатського регіону (єврорегіону), проблем регіонального ринку праці, соціальних і політичних проблем громадянської думки з актуальних питань внутрішньої та зовнішньої політики України; транскордонного співробітництва з країнами-сусідами, які стали членами Євросоюзу, впливу Євросоюзу на регіональний розвиток, а також можливих наслідків, пов’язаних з його розширенням до кордонів України; виконання комплексних наукових робіт міжгалузевої тематики, розробка наукових рекомендацій по покращенню екологічної ситуації в регіоні.

Колектив Центру знаходиться у пошуку та розвитку соціального партнерства, впровадження в науковий процес прогресивних ідей, якісно нових підходів до вивчення соціально-економічних проблем Закарпаття.

Нами створено сучасний веб-сайт, який представлятиме нашу установу та на якому ми будемо повідомляти Вас, про наукові події Центру!

(0312) 64-34-36
(0312) 64-07-33
88017, м. Ужгород, вул. Університетська 21, кім. 507, 508
zakarpat.net

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*