Закарпатським малим виноробам: спрощено процедуру отримання ліцензії на виробництво алкоголю

У головному управлінні ДПС у Закарпатській області звертають увагу малих виноробів, що процедуру отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв для малих виробництв виноробної продукції спрощено. Наразі в області таку ліцензію отримали три винороби.

Законом України від 20 березня 2018 року № 2360-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв» були внесені зміни до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон № 481).

Зокрема, внесені зміни до статті 3 Закону № 481, якими передбачено спрощення процедури отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв для суб’єктів господарювання – малих виробництв виноробної продукції.

Статтею 1 Закону № 481 визначено, що малі виробництва виноробної продукції – суб’єкти господарювання, які здійснюють за повним технологічним циклом без додавання спирту виробництво та розлив у споживчу тару вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових в об’ємі, що не перевищує 10 000 декалітрів на рік, з виноматеріалів виключно власного виробництва (не придбаних), отриманих шляхом переробки плодів, ягід, винограду, меду власного виробництва.

При прийнятті рішень про видачу ліцензій, у тому числі на виробництво алкогольних напоїв для суб’єктів господарювання малих виробництв виноробної продукції, ДПС керується виключно вимогами чинного законодавства.

Порядок видачі ліцензій на виробництво алкогольних напоїв встановлено Законом № 481. Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додаються документи, визначені Законом № 481.

Детальніше, що потрібно задля отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв (для малих виробництв виноробної продукції), дивіться ТУТ.

ДПС у Закарпатській області

«Карпатський об’єктив»

1620

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*