Агентство нерухомості «PROPERTY.NET.UA»

Мене звати Володя Яким, і вже 8 років працюючи в галузі нерухомості – це будь-які земельні питання та питання, пов’язані з безмежною кількістю різних будівель та споруд, бачу і розв’язую дуже багато пов’язаних з цим проблем.

Декілька років тому я почав працювати над створенням інтернет-платформи, яка б давала можливість відвідувачам і користувачам не тільки швидко знайти покупця свого майна чи за декілька хвилин знайти омріяний об’єкт, але і отримати професійні незаангажовані консультації та поради фахівців з нерухомості. Крім цього я мав мету, щоб на сайті можна було як рекламувати свої пропозиції, так і проаналізувати та перевіряти їх документально, і , в разі необхідності, мати можливість в найкоротший термін та за розумні кошти підготувати їх до швидкої переписки.

Тоді ж я вирішив, що аналізом документів займатимуться виключно фахівці з досвідом, вони ж даватимуть поради і допомагатимуть в отриманні, корегуванні чи заміні необхідних документів. Все буде відбуватись конфіденційно. Платформа неодмінно зекономить Вам і час, і гроші. Але Ви будете не в подвійному виграші, а в потрійному – адже матимете надійного помічника і радника 24 години 7 днів на тиждень.

Також в процесі розробки платформи, я зареєстрував однойменну торгову марку PROPERTY ™  для доказу серйозності своїх намірів допомагати людям там, де їм це необхідно, – а саме в питаннях пов’язаних з їх власністю, захистом цієї власності від різного роду шахрайських дій і т.д.

Наразі, зібравши команду однодумців, я запускаю платформу PROPERTY.NET.UA , де, будьте певні, робитиметься все для створення умов по зменшенню Вашого стресу в питаннях нерухомості (купівля, продаж та оренда) – це додасть всім впевненість та захист, і, найголовніше, допоможе суттєво зекономити.

Надавані нашою командою послуги ми упорядкували та розбили на декілька груп, серед яких ми виділяємо чотири основні: юридичні, технічні, консультаційні та організаційні послуги. Перші два типи пов’язані з розв’язанням документаційних проблем під час здійснення операцій із нерухомістю, а третій та четвертий типи – це комплекс порад, рекомендацій, технік та експертиз, які ведуть до значного спрощення процесу та допомога в практичній реалізації задуманої ідеї.

+380 (050) 372-00-23
660