Програма Егана Еде: у Закарпатті розпочинаються виплати за туристичні тендери

Підприємцям Закарпаття, які подали заявки на участь у тендерах туристичної галузі, оголошеної в рамках Програми економічного розвитку Закарпаття Егана Еде, більше не доведеться чекати на оголошення переможців, зазначили Василь Брензович, голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), та Маріанна Беркі, директор офісу Благодійного фонду «Закарпатський центр економічного розвитку «Еган Еде».

«Ми раді повідомити, що найближчими днями виплатимо 102 тендери нашим переможцям. Обов’язкова умова: подання заяви на виплату, крім того, слід звернути увагу й пам’ятати, що в разі придбання активів потрібно підтвердити використання власного (матеріального) внеску (частки), а в разі інвестицій повинна відбутися 100% реалізація проєкту», – підкреслила Маріанна Беркі.

За словами Василя Брензовича, підтримка туризму є одним із найважливіших напрямів плану Егана Еде, оскільки цей сектор забезпечує багато робочих місць для угорців Закарпаття. «Ми будемо продовжувати підтримувати туризм і в майбутньому. Усе це ми робимо не лише за допомогою тендерів, а й тренінгів», – зазначив голова КМКС.

Місцем для оголошення новини став пансіонат Takaros у с. Геча Берегівського району, який є прекрасним прикладом розвитку сільського туризму на Закарпатті.

Джерело: SD/Kárpátalja hetilap/Karpat.in.ua

1887

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*