Угорщина готова надати 50 млн євро на розбудову прикордонної інфраструктури на Закарпатті

В Ужгороді відбулася двостороння зустріч керівника Закарпатської митниці Держмитслужби Івана Бережнюка та Генерального консула Угорщини Йожефа Бугайло.

Під час зустрічі було зазначено, що між Угорщиною та Україною досить велика ділянка кордону, тому вирішувати нагальні питання потрібно спільно.

Так, Генконсул Йожеф Бугайло зауважив, що у 2015 році Угорщина завершила реконструкцію пункту пропуску на українсько-угорському кордоні Лужанка-Берегшурань». На сьогодні для подальшої розбудови прикордонної інфраструктури з українського боку кордону, в т. ч. об’їзної дороги м.Берегово, угорська сторона готова надати 50 млн євро безвідсоткового кредиту, однак українська сторона наразі зволікає з їхнім освоєнням.

“Я відкритий в цьому питанні до взаємної співпраці і готовий надати будь-яку допомогу, що в моїй компетенції. За три місяці разом ми змогли б довести цей важливий проєкт до кінця і це було б вагоме досягнення обох сторін”, – зауважив пан Йожеф Бугайло.

Своєю чергою, голова Закарпатської митниці Іван Бережнюк зазначив, що «українська сторона розуміє, що рух України до Євросоюзу з теперішньою інфраструктурою уповільнюється, тож дуже вдячний за увагу до цих проблем та допомогу з боку Угорщини”.

Крім цього, сторони обговорили актуальні питання співпраці між відомчими установами, реформи у митній системі, питання черг на українсько-угорському кордоні, що спровокували обмежувальні карантинні заходи, пов’язані з епідемією ковіду, повідомила Державна митна служба України.

291

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*