ТОВ «Перспектива»

Меблевий щит є одним з найбільш розповсюджених матеріалів у будівництві та користується популярністю завдяки тому, що сучасні технології виробництва запобігають його деформації. Меблевий щит цільноламельний та зрощений виробляється з натуральної деревини дуба, бука та ясеня.

ТОВ «Перспектива» – це сучасне українське деревообробне підприємство яке виготовляє продукцію з масиву дерева широкої номенклатури понад 10 років.

Особливу увагу приділяємо рівню підготовки та професіоналізму наших працівників та надійному обладнанню для обробки продукції. На підприємстві використовується якісне сучасне обладнання провідних виробників Німеччини та Голландії, та сушильні камери об’ємом завантаження 800 м3. Обсяги виробництва меблевого щита на даний момент біля 400 м3 щита в місяць.

Ми маємо індивідуальний підхід до вимог клієнтів. Вся продукція пройшла FSC  сертифікацію.

При деревообробці ми використовуємо обладнання, яке визнано кращим в цій сфері. Нам довіряють у багатьох країнах Європейського Союзу, куди ми успішно експортуємо нашу продукцію.

Макс. розмріри: 45х1300х5000мм. Також ми виробляємо двох-, трьох- і багатошарові меблеві щити.

Ми  виготовляємо якісний меблевий щит цільноламельний і зрощений з дуба,бука та ясеня. Якості А/B, Рустік, B/C, C/C, D/D. Також ми виготовляємо Брикети паливні типу RUF (це біопаливо, виготовлене з органічного продукту, який є  високоефективним і екологічним засобом)

Виконуємо індивідуальні замовлення.

+38 (050) 372-30-91
+38 (050) 372-10-50
89600 Закарпатська обл., м. Мукачево вул. Берегівська 5589600 Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Берегівська 55
722