У Мукачеві побудують новий аеропорт

Новий аеропорт у Закарпатській області побудують на території Мукачівської територіальної громади, умовна назва аеропорту – “Мукачево-3”.

Про це у Facebook повідомив глава “Укрінфрапроекту” Кирило Хомяков.

Точні координати аеропорту стануть відомі після проектування.

Новий аеропорт матиме два курси посадки без заходу на територію сусідніх держав.

Наступні кроки – це оголошення тендеру на проектування, узгодження з усіма місцевими службами та розв’язання земельних питань.

На Закарпатті планують побудувати аеродром зі злітною смугою 2800 метрів, що дасть можливість приймати літаки класу А320 / В737. Очікується, що аеропорт зможе обслуговувати більше мільйона пасажирів на рік.

Також цю інформацію підтвердив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Нарешті визначено місце розташування аеропорту на Закарпатті з умовною назвою аеропорту “Мукачево-3″. Головні питання з місцевою владою вирішені та узгоджені, і підписаний меморандум про співпрацю з проектування і будівництва нового аеропорту в Закарпатській області”, – сказано в повідомленні.

За словами Криклія, обрана локація для аеропорту має оптимальні погодні умови, зокрема, за рік на цій локації фіксується 13-15 випадків, коли видимість менше ніж 1 кілометра, а швидкість вітру більше ніж 10 м/с.

Також він підтвердив, що новий аеропорт матиме два курси посадки без заходу на територію сусідніх держав.

«Наступні кроки – це оголошення тендеру на проектування, узгодження з усіма місцевими службами та розв’язання земельних питань», – підкреслив міністр.

Криклій також повідомив, що на роботи з розробки проектної документації на 2021 рік виділено 29,3 млн грн, а саме будівництво аеродрому займе орієнтовно до трьох років.

УНІАН

«Карпатський об’єктив»

103

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*