Закарпатці з початку року купили нових авто на 9 млн доларів США

У першому кварталі поточного року в Ужгороді та області придбали 290 нових автомобілів. Сума покупок становила 9 млн доларів США.

Лідером серед брендів у січні-березні був Skoda. Майже 60 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Renault, Kia і Hyundai, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Kia Sportage і Skoda Octavia.

Понад 80% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 25% ринку, а середній об’єм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 65%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у першому кварталі, перевищила 31 тис. доларів.

Загалом у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила 660 млн доларів США. Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota, а серед моделей – Toyota RAV4. Найдорожчими автомобілями першого кварталу були Rolls-Royce Cullinan і Wraith (кожна майже по 500 тис. доларів); один Aston Martin DB11 (270 тис. доларів) і два DBX (по 260 тис. доларів), три Bentley Flying Spur, три Continental GT і п’ять Bentayga (вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж 2020 року, в Ужгороді та Закарпатській області реалізували 1 200 нових автомобілів на загальну суму понад 34 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.

«Карпатський об’єктив»

88

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*