Закарпатці за 2020 рік сплатили понад 255 млн гривень військового збору

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом десяти місяців 2020 року забезпечено надходження військового збору в сумі 225,8 млн гривень. Приріст надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 4,6%, або на 11,2 млн гривень більше.

Також слід зазначити, що в порівнянні з вереснем минулого року на потреби української армії у вересні 2020 року платники податків Закарпаття перерахували на 4,1 млн грн більше. Надходження склали 29,8 млн гривень.

Податківці Закарпаття зауважують стабільну динаміку надходжень податку на підтримку армії України від представників усіх сфер економіки регіону. Безперечно, важливим фактором є також сумлінна сплата «патріотичного» податку платниками, які відповідально ставляться до виконання свого конституційного обов’язку з наповнення бюджету.

Нагадаємо, що військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування, інформує ДПС у Закарпатській області.

Джерело: “Карпатський об’єктив

326

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*