Закарпатцям про поновлення дії зупиненої ліцензії на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, за яких умов поновлюється дія ліцензії на оптову чи роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами, яка була зупинена при несплаті чергового платежу.

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати заборгованості. Дія ліцензії вважається призупиненою з моменту одержання суб’єктом господарювання (у тому числі іноземним суб’єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) відповідного письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, а її дія поновлюється з моменту зарахування відповідного чергового платежу за ліцензію до бюджету.

Ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження на підставі, зокрема, несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії.

Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб’єктом господарювання (у тому числі іноземним суб’єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) письмового розпорядження про її анулювання.

ДПС у Закарпатській області

Джерело: “Карпатський об’єктив

145

Будьте першим, залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*